Oblečenie Designed for fitness je určené pre fitness a zábavu , stelesňuje synergiu  originálnych  obrázkov a profesionálne tkanivá, ktoré nám chýbali doteraz. 

Športove oblečenie Designed for Fitness je určené nielen pre profesionálnych športovcov, ale aj pre fanúšikov zdravého a aktívneho životného štýlu. Pri výbere nasej značky ,  dostanete nielen oblečenie pre cvičenie, ale aj  emócie, nikdy nekončiaci tok energie a vôle, ktorá je zabalená v palete pestrých a sýtych farieb vytvorených inspirovanými návrhármi. Naša ideálna kombinácia štýlu a technológie, za  dva roky  presvedčila spokojných zákazníkov po celom svete.

Prvé vzorky boli vyskúšané profesionálnymi športovcami a dostali pozitívnu spätnú väzbu. Medzi nimi:

Oľga Kulinich (svetová, európska a ukrajinská šampiónka v WBPF), 

Oľga Dukareva (absolútna víťazka Ukrajiny v roku 2015, WBPF),

Svetlana Eregina (absolútna šampiónka Arnold Classic, absolútna šampiónka Ruska, IFBB Bikini Pro),

Anastasia Kabanová (víťaz striebra v Olympii Španielsko 2015, šampión Ukrajiny v roku 2015),

Ekaterina Usmanová (šampiónka Ruska a sveta v Bench-press a svetová vicešampionka v súťaži Bikini-fitness, ako aj najobľúbenejšia fitness modelka v Rusku).

Mlada a rýchlo rozvíjajúca sa značka športového oblecenia Designed for fitness bola vytvorená ľuďmi zaľúbenými do športu ako vy , pre ktorých motto „Fitness je žívotný štýl a nie hobby“ nie je iba pekný slogan ale štýl a spôsob života !

Značka  Designed for fitness:

je dnes predstavená vo viac než v 80 obchodoch po celom svete: v Azerbajdžane, Bielorusku, Bulharsku, Gruzínsku, Španielsku, Kazachstane, Lotyšsku, Litve, v Spojených arabských emirátoch , Poľsku, Rusku, USA, Turecku, Uzbekistane, Ukrajine, Fínsku, Švédsku,

• máme Viac ako 1 000 000 sledovateľov  na sociálnych sieťach. A to je len začiatok...

Tím Designed for Fitness stále napreduje v športových a obchodných výsledkoch, preto chceli by sme  Vám predstaviť tuto jedinečnú značku aj na Slovensku a dúfame že naša kvalita a šýl si získa vašu priazeň 